Siła zasięgu i prędkości

Huawei b525 to jedna z najnowszych perełek od dobrze znanego wszystkim klientom huawei. Urządzenie to posiada najlepsze ceny z dobrze znanych nam urządzeń takich jak: b315 i e5186. Dlaczego warto nim się zainteresować? Ile kosztuje i jaki jest jego zasięg? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem. Naprawdę warto.

1. Prędkość jako jedna z wielu zalet

Urządzenie hawei b525 posiada tzw. podzespoły, które dają klientowi możliwość uzyskania transferu danych do nawet 300 mbps w sieci LTE 6 kategorii. Router ten posiada port głosowy RJ11, który daje klientom możliwość łączności telefonicznej w sieci GSM. To wspaniale urządzenie wbudowane ma również port USB, który daje możliwość podłączenia choćby drukarki bądź dysku. Intuicyjne zarządzanie routerem ma miejsce poprzez przeglądarkę internetową bądź aplikację Hilling app.Dużym unowocześnieniem zastosowanym przez producentów w tym urządzeniu jest możliwość skonfigurowania go jako klienta VPN.

2. Wygląd – kolejny atut

Huawei b525 znany jest z designerskich rozwiązań w swoich urządzeniach. Nie inaczej jest i tym razem. Producenci naprawdę postarali się wypuszczając na rynek to najnowsze urządzenie. Router mimo swoich potężnych możliwości jest przy tym kompaktowy i niewielkich rozmiarów. Wszystkie anteny wbudowane są wewnątrz urządzenia, co jeszcze bardziej wpływa na wygląd tego sprzętu ponieważ nie szpecą go zbędne elementy. Złota listwa nadaje urządzeniu eleganckiego i stylowego wyglądu.

3. Po co nam router?

Klienci zaopatrując się w router huawei b525, nie potrzebują już zbędnego okablowania, gdyż z takiego urządzenia może korzystać nawet do 64 użytkowników. Wystarczy odpowiednie zabezpieczenie, by stworzyć własną sieć. Router to również świetne i wygodne urządzenie, które idealnie sprawdza się w biurach, dużych firmach czy korporacjach, gdzie internet musi być szybki, sprawny i łatwo dostępny.

W taki router można bardzo łatwo i szybko się zaopatrzyć. Jest idealny dla osób, które muszą udostępniać internet dla kilku urządzeń jednocześnie.